ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кріворізький "фронтмен" від "Відродження" виграв суд у газети за наклеп

Журналісти криворізького видання публікували упереджені матеріали, яки порочили честь партійця Костянтина Караманіца
Depo.
17 вересня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua
Кріворізький "фронтмен" від "Відродження" виграв суд у газети за наклеп
Кріворізький "фронтмен" від "Відродження" виграв суд у газети за наклеп

Про це Depo.Дніпро повідомив член партії "Відродження" Костянтин Караманіц.

У щотижневій газеті "Пульс: новини, факти, коментарі" (колишня газета "Пульс Регіонів") неодноразово публікували матеріали з відверто неправдивим змістом. Зокрема, було зведено наклеп на Костянтина Караманіца - одного з ймовірних претендентів на пост мера Кривого Рогу.

На його претензії до змісту публікацій редакція тижневика не реагувала і продовжувала публікувати брехливі новини, підтасовувати факти та давати безпідставні коментарі.

В результаті претендент на посаду міського голови змушений був звернутися до суду.

Рішенням Жовтневого районного суду у м. Кривий Ріг від 7 вересня 2015 ухвалене: "Заборонити інформаційно-аналітичному тижневику "Пульс: новини, факти, коментарі" розміщувати, публікувати або оприлюднювати будь-яким іншим способом інформацію, де згадується Костянтин Федорович Караманіц, а також обставини його особистого життя та професійної діяльності".

Кріворізький "фронтмен" від "Відродження" виграв суд у газети за наклеп - фото 1

Відомо, що засновником газети "Пульс: новини, факти, коментарі" є благодійна організація "Благодійний фонд "Майбутнє Кривбасу"". У свою чергу, засновником фонду є Олександр Вілкул - віце-прем'єр-міністр уряду Азарова, син мера Кривого Рогу Юрія Вілкула.

Нагадаємо, що багатьма експертами Караманіц називається головним конкурентом команді Вілкулів у боротьбі за посаду голови Криворізької міської ради.

Більше новин Кривого Рогу читайте на Depo.Дніпро.