ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Криворізькі прокурори взяли з собою активістів для викриття борделя

У Кривому Розі бійці місцевої самооборони займаються викриттям місць розпусти
Depo.
23 липня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua
Криворізькі прокурори взяли з собою активістів для викриття борделя
Криворізькі прокурори взяли з собою активістів для викриття борделя

У Кривому Розі спільними зусиллями співробітників Дзержинської районної прокуратури та міліції, а також активістів ГО "Самооборона Кривий Ріг" була припинена діяльність закладу по вул. Революційна, в якому надавалися послуги інтимного характеру, по відомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на 0564.ua.

На момент проведення санкціонованого судом обшуку в приміщенні були присутні було кілька "робітниць".

На вулиці по периметру будівлі для охорони громадського порядку залишилися активісти. У цей час співробітники прокуратури Дзержинського району спільно з міліцією оглянули притон: у великій кімнаті розміщені дивани і крісла зі сценою та жердиною для "екзотичних танців", а також барна стійка.

У момент обшуку дівчата їли борщ в підсобному приміщенні, навколо на мотузках було розвішано нижню білизну. У сусідньому приміщенні - кухня і душова кабіна. Відзначимо, що в холодильнику у "співробітниць" правоохоронці виявили декілька коробок з контрацептивами.

Осіб, які перебували в приміщенні відправили до Дзержинського райвідділу міліції для встановлення особи: на "роботу" паспорт вони не брали.

Через деякий час приїхав власник закладу з адвокатом. Вони відкрили двері в кабінет директора і розмовляли з правоохоронцями. Протягом години кілька машин таксі під'їжджали до закладу, але побачивши велике скупчення людей, заїжджали в найближчий двір, розверталися і їхали.

Порушено кримінальну виробництво по ст.302 ч.1 Кримінального кодексу України (Створення або утримання місць розпусти, а також звідництво для розпусти).

Быльше надзвичайних новин читайте на Дніпро.depo.ua.