ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Криворізькі програмісти створили кращий в Україні додаток для енергоефективності

Команда із Кривого Рогу посіла друге місце з розробки додатків на марафоні енергоефективності Hack4Energy, створивши програму для заощадження ресурсів
Depo.
22 червня 2015 18:01
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua повідомили організатори хакатонів у Дніпропетровську та Кривому Розі. Команда із Кривого Рогу створила калькулятор енергоефективності. Перше місце у цій категорії журі не присудили нікому.

"Це програма з енергозаощадження, яка показує, що і як треба поміняти у себе в квартирі, і наскільки це дозволить заощаджувати енергію вдома", - повідомив координатор Криворізького марафону Богдан Рижак.

Наприклад, такий калькулятор показує рівень заощадження, якщо звичайний телевізор замінити на плазмовий, а лампи накалювання змінити на світлодіодні.

 

З 19 по 21 червня 11 міст одночасно приймали у себе хакатони Hack4Energy в рамках ініціативи Greencubator. Найкраще реалізовані ідеї оцінили журі у Києві. Учасники створили кілька варіантів програм, що розраховують енергоефективність оселі, а також пропонували екологічні та енергоефективні меблі та елементи інтер'єру. Найкращі ідеї зможуть стати стартапами на популярних платформах, щоби надалі розвиватися і втілюватися в життя.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.