ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Криворіжці відрами збирають гриби увздовж траси

У Кривом Розі 12-річна дівчинка потрапила до реанімації після вживання грибів, зібраних власноруч
Depo.
8 липня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua

У Кривому Розі після дощів бум на збирання грибів, причому люди відрами збирають їх увздовж траси з ризиком потрапити на лікарняне ліжко, - повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням krnews.ua.

"Полювання за грибами" на свій страх і ризик призводить до наслідків. Медики швидкої допомоги доставили в лікарню кріворожанку та її 12-річну дочку. Діагноз - гостре отруєння дикорослими грибами, - повідомляє місцева СЕС.

На тихе полювання жінка з донькою вийшли на мікрорайон Східний неподалік від озера Солоне. Після проливних дощів грибів в цьому місці виросло чимало. Збирали начебто тільки їстівний, увечері покуштували зібраний урожай. Результат - лікарняні ліжка. Причому найважче отруєння переносить дівчинка. В даний час вона знаходиться в реанімації 8-ї міської лікарні.

Незважаючи на постійні попередження городян про те, що в межах міста гриби збирати не можна, - кажуть у СЕС, - люди регулярно виходять на тихе полювання. У ці вихідні тільки з лісосмуги, яка розташована уздовж Дніпропетровського шосе, гриби виносили відрами.

Більше надзвичайних новин читайте на Дніпро.depo.ua/