ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Космічне підприємство Дніпра показало американському астронавту проект бази на Місяці

Конструкторське бюро "Південне" розробило програму будівництва бази на Місяці й презентувало її американському астронавту

Depo.
14 березня 2018 14:50
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомлені прес-служби КБ "Південне", передає Depo.Дніпро.

Конструкторське бюро "Південне" розробило програму будівництво науково-промислової дослідної бази на поверхні Місяця. Проект бази був презентований під час зустрічі із американським астронавтом Рендольфом Брезніком.

За словами голови інженерного підрозділу КБ "Південне" Геннадія Осинового, проект бази на Місяці є занадто дорогим для реалізації однією країною, тому реальний проект буде реалізовуватися тільки після кооперації космічних програм різних країн.

За проектом інженерів КБ "Південне", розгортання бази поділене на п'ять етапів. Фінальний етап забезпечить постійну присутність людини на Місяці. На попередньому етапі на орбіті Місяця необхідно буде збудувати космічну станцію. Також на орбіту Місяця необхідно вивести супутникове угрупування.

За словами Осинового, КБ "Південне" розробило проект нової важкої ракети-носія "Криптон", яка має доправити на Місяць чотирьох астронавтів, які почнуть попередній монтаж бази. Для попереднього етапу будівництва бази необхідно здійснити сім запусків ракет-носіїв із житловим модулем, електростанцією, транспортом для пересування поверхнею тощо.

Після будівництва бази запланований етап розширення. На цьому етапі планується будівництво віварію, який забезпечить екіпаж бази киснем. База має почати видобуток корисних копалин й вийти на самозабезпечення.

Нагадаємо, що у Дніпрі розробляють новітню екоракету для Британії.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook