Космічне підприємство Дніпра похизувалося досягненнями у будівництві супутників

У 2019 році інженери космічного підприємства Дніпра розпочали випробування  космічного апарата дистанційного зондування Землі
 

Про це йдеться у повідомлені прес-служби конструкторського бюро "Південне", передає Depo.Дніпро.

У 2019 році КБ "Південне" завершило збирання льотного зразка космічного апарата дистанційного зондування Землі "Січ-2-1". Вже розпочаті його випробування.

Конструкторське бюро продовжує збирати льотний зразок космічного апарату наукового призначення "Мікросат-М".

У 2020 році планується розпочати його випробування.

"В рамках реалізації проектів супутникових платформ наукового і прикладного призначення CubeSat і YuzhSat-1 ми вже на етапі виготовлення і відпрацювання комплектуючих. У 2019 році виготовлено і випробувано дослідну конструкцію двигунної установки та габаритно-динамічний макет супутника GS-1 формату CubeSat. Вже проведені функціональні випробування транспортно-пускового контейнера. Також проведено перший етап вогневих випробувань дослідної двигунної установки малої тяги на "зеленому"" монопаливі", – йдеться у повідомлені.

У 2020 році КБ "Південне" планує виготовити габаритно-динамічний макет космічного апарата "Січ-2М" для оптико-електронного спостереження Землі високого розрізнення, який забезпечить Україну власними високоякісними цифровими знімками заданих ділянок земної поверхні у панхроматичному, багатоспектральному й інфрачервоному діапазонах.

Нагадаємо, що космічне підприємство Дніпра організувало серійне виробництво двигунів реактивних снарядів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро