ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Корбан намагається відібрати у соратників Путіна ТРЦ у Києві

Колишній заступник губернатора Дніпропетровської області Геннадій Корбан планує отримати у свою власність столичний торговий центр Ocean Plaza, що належить росіянам Ротенбергам
Depo.
13 травня 2015 18:04
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Корбан розповів, що торік запропонував керівництву центру приготувати ключі і всі правовстановлюючі документи для передачі йому. Це сталося після того, як кримська окупаційна влада оголосила про масштабну націоналізацію на півострові.

"На одному із засідань так званого Радміну Криму прийняли рішення відібрати, в тому числі, і мої готелі у Ялті.... Тому я вирішив нанести асиметричну відповідь - отримати як компенсацію торговий центр, що належить громадянам Роттенбергам - найближчим друзям Володимира Путіна. Минуло більш ніж півроку, але в мої готелі ніхто не приходив. А після того, як я пішов у відставку з поста замгубернатора, буквально на наступний день прийшли міцні кримські хлопці і описали мою кримську власність", - написав Корбан.

"Я буду змушений застосувати весь арсенал ефективних методів зміни власників, який отримав, так би мовити, в минулому житті. Я давно обіцяв собі від них відмовитися, але зроблю один виняток. Окремо хотів би підкреслити, що до ущемлення прав "росіян" наш з вами асиметричний залік не має ніякого стосунку. У нас, панове Ротенберги, все буде чисто по-єврейськи", - звернувся Корбан до свої бізнес-опонентів.

Нагадаємо, що багатії Аркадій і Борис Ротенберги входять до найближчого оточення президента Росії Володимира Путіна.