ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Команда професіоналів" від "Відродження" йде на вибори

Делегати з'їзду політичної партії "Відродження" ухвалили рішення про участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року
Depo.
7 вересня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua
"Команда професіоналів" від "Відродження" йде на вибори
"Команда професіоналів" від "Відродження" йде на вибори

Про це стало відомо під час з'їзду, передає Depo.Дніпро.

"Ми бачимо втрачені надії на соціальну справедливість, проїдання кредитів і не бачимо жодної ефективної реформи. Ми розуміємо, що треба підніматися - треба відроджувати економіку, соціальний захист і надію людей на своє майбутнє", - наголосив під час виступу голова політичної партії "Відродження" Віктор Бондар.

Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії "Відродження" Володимир Куцін підкреслив, що партія "Відродження" об'єднала людей справи і підкреслив, що партія "Відродження" у Дніпропетровській області має дієвий механізм перемоги корупції.

Команда професіоналів від "Відродження" йде на вибори - фото 1

"Як Нікопольський завод феросплавів є територією, вільною від корупції, так і Дніпропетровська обласна організація партії "Відродження" вільна від корупції. Можу вас запевнити, серед наших депутатів корупції не буде", - сказав голова обласного осередку.

Також важливим критерієм, якому відповідають усі кандидати від партії "Відродження" у Дніпропетровській області, є професіоналізм.

Команда професіоналів від "Відродження" йде на вибори - фото 2

"Я не проти залучення фахівців із Грузії, Литви, США. Напевно, це гідні і знаючі люди. Але, я впевнений, що серед українців, у тому числі серед присутніх тут, багато фахівців, здатних професійно впоратися з роботою. Я впевнений, що наша політична сила не лише переможе на місцевих виборах, але й може запропонувати своїх представників на посади міністрів і навіть на посаду Прем'єр-міністра", - підкреслив Куцін.

Відомо, що VI позачерговий з'їзду політичної партії "Відродження" відбувся 5 вересня.

Нагадаємо, що раніше Дніпропетровська обласна організація "Відродження" представила громадськості лідерів партійних організацій та заявила про створення "Молодого Відродження".

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.