ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Коломойському дозволили проводити матчі "Дніпра" вдома

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс повідомив, що на виконкомі організації було прийнято рішення дозволити проводити єврокубкові матчі в Дніпропетровську, Полтаві дали час до кінця липня усунути зауваження по інфраструктурі
Depo.
4 липня 2015 08:35
ФОТО: depo.ua
Коломойському дозволили проводити матчі "Дніпра" вдома
Коломойському дозволили проводити матчі "Дніпра" вдома

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт «Футбольний клуб»

Суркіс нагадав, що в минулому році УЄФА визначив тільки два міста України, які могли приймати домашні матчі клубних команд в єврокубках - це Київ і Львів. Інші претенденти визнавалися небезпечними з точки зору організації і проведення матчів під егідою УЄФА.

"Цього року ФФУ представила цілий ряд пропозицій з приводу міст, які могли б приймати турніри УЄФА різних рівнів. Це - Олександрія, Дніпропетровськ, Київ, Кіровоград, Львів, Полтава, Тернопіль, Ужгород і Черкаси", - зазначив він, додавши, що Одеса до цього списку не потрапила.

"Одеса ще в 2014 році, як, до речі, і Дніпропетровськ, у зв'язку з ситуацією на сході України, в тому числі - після краху "Боїнга", була виключена з переліку міст, придатних для проведення міжнародних змагань. У нинішньому році УЄФА переглянув своє рішення тільки щодо Дніпропетровська - за результатами моніторингу, який ведуть уряди різних країн, він не включений до переліку міст, не рекомендованих для відвідування їх громадянами. Також УЄФА врахував, що тут є міжнародний аеропорт і стадіон четвертої категорії. Таким чином, Дніпропетровськ до прийому матчів єврокубків допускається, але із застереженням - виступаючий тут "Дніпро" повинен задекларувати варіант "Б". У випадку, якщо ситуація зміниться, йому доведеться грати на запасному стадіоні за межами Дніпропетровська", - зазначив він.

Суркіс зазначив, що до Полтаві з боку УЄФА є ряд зауважень по інфраструктурі. Якщо до старту третього раунду кваліфікації Ліги Європи вони будуть усунені, тоді «Ворскла» зможе приймати суперників вдома.

"Основна проблема - відсутність міжнародного аеропорту. Найближчий - в Харкові, але це місто уряди більшості держав поки не рекомендують для відвідування своїм громадянам. Відповідно, потрібно шукати інші можливості, щоб команди-суперники могли дістатися до Полтави максимально швидко і комфортно. Пропозиція ФФУ - з Києва, звідки, наприклад, кілька років тому, коли "Ворскла" виступала в єврокубках, вже приїжджала автобусом "Бенфіка". Виконком УЄФА, хоч і з певними застереженнями, але все-таки погодився прийняти за основу варіант автобусного трансферу, у супроводі ескорту, з аеропорту "Бориспіль", - розповів Суркіс.

За його словами, як можливу опцію розглядається також відкриття місцевого аеропорту для внутрішніх авіаліній - у такому випадку господарі повинні будуть забезпечити чартерний переліт з «Борисполя» до Полтави. Вивчається ще й можливість переїзду експресом залізницею, але це вкрай складно здійснити на практиці.

"Інспекційна поїздка обов'язково відбудеться для того, щоб дослідити автобусний трансфер з «Борисполя» у супроводі ескорту до стадіону в Полтаві", - сказав Суркіс.

Мітки: #