Кількість родин з субсидіями у Дніпрі скорочують вчетверо

З травня 2018 року почали діяти зміни у призначенні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпровської міськради, передає Depo.Дніпро.

Певним категоріям громадян субсидія автоматично не подовжується. Зокрема, йдеться про осіб, у яких немає доходів за минулий рік або ж доходи були меншими, ніж мінімальна заробітна плата; внутрішньо переміщених осіб; осіб, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства; орендарів житлових приміщень (будинків), а також тих, хто зареєстрований у житловому приміщенні (будинку), але фактично там не мешкає.

За новими правилами, субсидія не призначається, якщо площа приватного будинку більша за 200 кв. м, а квартири – за 120 кв. м, наявність транспортних засобів, з дати випуску яких не минулого 5 років, несплата єдиного соціального внеску працездатними особами, покупка на суму понад 50 тис. грн (враховується і набуття права власності) та наявність заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги.

"Якщо у квітні в місті житлові субсидії отримували близько 130 тис. родин, то зараз, за новими правилами, їх близько 30 тис. Щоб поновити таку державну допомогу, громадянам, які її позбулися, необхідно заново подати до районного управління соцзахисту заяву та декларацію про доходи членів родини", – пояснив начальник відділу управління соцзахисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Володимир Плаксій.

Він також додав, що ті, хто втратив право на отримання субсидії, одержать письмове повідомлення про це.

Про решту змін в оформленні житлових субсидій можна дізнатися у районних управліннях соціального захисту населення.

Нагадаємо, що раніше у міськраді нагадали, кому потрібно звернутися для перерахунку субсидій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро