ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Картини ціною в життя: роботи художниці-переселенки виставлені на аукціон

Життя художниці Юлії Кириченко підтримує апарат "штучна нирка", але це їй не заважає писати чудові пейзажі
Depo.
8 грудня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua
Картини ціною в життя: роботи художниці-переселенки виставлені на аукціон
Картини ціною в життя: роботи художниці-переселенки виставлені на аукціон

Про це повідомляє polilog.com.ua, передає Depo.Дніпро.

Обидві власні нирки у дівчини відмовили, і вона гостро потребує трансплантації і тривалої реабілітації. Але на картинах переселенки з Макіївки немає ні тіні страждання.

У короткому "перепочинку" між процедурою гемодіалізу (позаниркове очищення крові) Юлія пише пейзажі, які "світяться" всіма фарбами непереможної волі і любові до життя.

Щоб допомогти дівчині впоратися з наслідками важкої недуги, "Полілог" проводить аукціон. Лотами є картини Юлії Кириченко.

Всі кошти від продажу надійдуть безпосередньо на рахунок Юлії Кириченко.

Художниця Юлія Кириченко народилася і жила в Макіївці Донецької області. З дитинства мріяла вчитися в художній школі, але така можливість з'явилася, коли Юлії виповнилося 30 років, з тих пір стала малювати. У серпні 2014 року було змушена покинути рідний дім і разом з мамою приїхати в Дніпро, тут і зіграли весілля з чоловіком Богданом, теж з Макіївки, бійцем добровольчого батальйону "Донбас".

Через рік після весілля Юлія опинилася в лікарні з невиліковним діагнозом. Життя підтримується за допомогою процедури гемодіалізу, яку дівчина проходить три рази в тиждень по 3,5 години.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро