ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Інвестори бояться вкладати гроші в Дніпропетровщину через її політичну невизначеність, - експерт

Депутатам облради слід прийняти рішення щодо визнання Росії країною-агресором, а "ДНР" та "ЛНР" - терористичними організацями
Depo.
15 травня 2015 17:44
ФОТО: depo.ua

Гроші полюбляють політичну визначеність, тому коливання обласного керівництва стосовно визнання Росії країною-агресором породжують сумніви в іноземних інвесторів. Про це Дніпро.depo.ua стало відомо під час круглого столу щодо прийняття рішення щодо вищезазначеного питання депутатами облради на найближчій сесії.

"Якщо наша обласна влада турбується про належне фінансове забезпечення регіону та приток інвестицій, то вона має зробити так, як зробила більшість обласних рад, - зазначив політичний оглядач Юрій Райхель. - В середині країни має бути єдність дій по відношенню до країни-агресора Росії. Якщо на черговій сесії облрада не виявить свою політичну волю і не прийме відповідне рішення, то це поставить дуже багато запитань, в тому числі й в міжнародному плані."

Ескперт також наголосив, що ті з депутатів, хто прийде на сесію 27 травня, мають розуміти, яку відповідальність вони на себе беруть.