ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гроші всіх дніпропетровців за газ "заблоковані" на рахунках у банку

Через це газові системи не можуть бути в повній мірі підготовлені до опалювального сезону
Depo.
4 серпня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у офіційній заяві ПАТ "Дніпропетровськгаз" щодо дестабілізації газового ринку, передає Depo.Дніпро.

З 1 липня 2015 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) заблокувала спецрахунки ПАТ "Дніпропетровськгаз" та ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут", на яких акумулюються кошти, що надходять від споживачів в рахунок оплати за газ.

Блокування коштів, зазначається у заяві, призвело до неможливості стабільно працювати, адже ці гроші повинні були спрямуватись на закупку газу для опалювального сезону, ремонт газопроводу, роботу аварійних служб та виплату зарплати працівникам. Ситуація спричинена неправомірним рішенням НКРЕКП щодо зміни Алгоритму розподілу коштів. "Він був прийнятий з грубим порушенням законодавства, що спричинило зупинку руху коштів на розподільчих рахунках і неможливість розрахунків між учасниками ринку", - йдеться у заяві.

Через це не виконуються у повному обсязі роботи щодо підготовки газових мереж Дніпропетровщини до опалювального сезону. Можуть бути зупинені регламентні роботи щодо обслуговування газопроводів, ускладнено обслуговування клієнтів, можливі труднощі при виконанні ремонтних аварійних робіт та.

Більше новин Дніпропетровської області читайте на Depo.Дніпро.