ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громадські слухання у міськраді "задавили" комунальниками (ФОТО)

Працівники багатьох Жилсервісів Дніпропетровська були відсутні на своїх робочих місцях, оскільки їх повезли "створювати масовість" на призначені у Дніпропетровській міськраді громадські слухання по реформі ЖКХ
Depo.
20 травня 2015 14:39
ФОТО: depo.ua
Громадські слухання у міськраді "задавили" комунальниками (ФОТО)
Громадські слухання у міськраді "задавили" комунальниками (ФОТО)

Про це Дніпро.depo.ua повідомив депутат міськради Сергій Жуков.

За його інформацією, задовго до початку слухань 19 травня більшість місць у сесійному залі були зайняті представниками дніпропетровських комунальних підприємств. Таким чином, журналісти, громадськість і навіть самі депутати вимушені були стояти у проходах і на сходах.

Громадські слухання у міськраді "задавили" комунальниками (ФОТО) - фото 1

Працівників Жилсервісів 1, 2, 9 в робочий час не було на робочому місці, бо "всі поїхали на збори"

"Самого документа про структуру, яке обговорюється немає, Концепції реформування немає, навіть повітря в залі вже теж немає. Чистий фарс", - прокоментував хід так званих слухань Жуков.

Вчорашні громадські слухання пройшли з грубими порушеннями процедури: не було оголошено цілі зборів, не обраний секретаріат, не вівся протокол. Врешті в.о. міського голови Галина Булавка оголосила, що, за результатами зборів, було вирішено призупинити реформу ЖКХ у Дніпропетровську, передати всі багатоквартирні будинки для обслуговування до єдиного КП і таке інше.

Нагадаємо, що, згідно законодавству, при зміні виконавців робіт у житлово -комунальній галузі мають бути проведені громадські слухання. Останнім часом в Дніпропетровську даної норми закону або взагалі не дотримувалися, або підходили до цього формально.