ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний надзвичайник Дніпропетровщини розповів, чому підлеглі брали хабарі

Співробітники обласного управління держслужби з надзвичайний ситуацій будуть проходити перевірку
Depo.
1 березня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua
Головний надзвичайник Дніпропетровщини розповів, чому підлеглі брали хабарі
Головний надзвичайник Дніпропетровщини розповів, чому підлеглі брали хабарі

Про це розповів Начальник Головного Управління ГСЧС України в Дніпропетровській області Андрій Кульбач, передає Depo.Дніпро.

Кульбач повідомив, що з початку року працівниками СБУ і військової прокуратури було виявлено два випадки хабарництва серед працівників обласного управління держслужби.

Так, 16 лютого підполковник підрозділу забезпечення Головного управління був затриманий через змову з керівником приватного підприємства, який займається наданням протипожежних послуг. Підприємець після отримання замовлення передав підполковнику 35 тис. гривень. Офіцера заарештували на два місяці. 

У другому виявленому в поточному році випадку лейтенант однієї з пожежних частин Дніпропетровська після гасіння 26 лютого пожежі в одному з кафе отримав від власника 4 тис. гривень благодійної допомоги на придбання мастильно-паливних матеріалів. Втім, ці гроші офіцер привласнив. Співробітник затриманий на 72 години і випущений під заставу 10 тис. грн.

За словами очільника Головного управління, "ці люди в нас працювати більше не будуть, незалежно від рішення суду".

Факти виявлених випадків хабарництва Кульбач пояснює тим, що планується перевірка особового складу управління. "Ті хто відчуває, що не пройде атестацію, вирішили скористатися останньою можливістю заробити", - зазначив він.

Раніше  Depo.Дніпро повідомляло про затримання хабарників

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро