ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гемофільні хворі хочуть не допустити закупки сумнівного препарату

2 липня відбудеться розкриття пропозицій конкурсних торгів із закупівлі препарату для хворих на гемофілію дітей Дніпропетровщини
Depo.
30 червня 2015 16:52
ФОТО: depo.ua
Гемофільні хворі хочуть не допустити закупки сумнівного препарату
Гемофільні хворі хочуть не допустити закупки сумнівного препарату

Про це Дніпро.depo.ua повідомив голова Дніпропетровського відділення Всеукраїнського товариства гемофілії Сергій Шемет.

Він зазначив, що активістам вдалося вплинути на зміну умов проведення конкурсу: "Ми прибрали всякі корупційні обмеження. Але формально "Біофарма" може брати участь у торгах".

Як повідомив Сергій Шемет, розкриття торгів відбудеться 2 липня о 10:00 на Базі спеціального медичного постачання Дніпропетровської обласної ради. Після розкриття пропозицій комісія оцінюватиме їх протягом двох тижнів, відповідно до процедури.

"Мені здається, коли побачать, що громадськість стежить уважно за цією процедурою, то провести це тихцем, як минулого року, не вдасться", - наголосив Сергій Шемет.

Нагадаємо, на захист хворих на гемофілію дітей у Дніпропетровську протестували проти закупки препарату "Біоклот А" виробництва ПрАТ "Біофарма". Активісти наполягали, що препарат не проходив тестування і негативно впливає на здоров'я пацієнтів, що стало можливим через непрозорі умови тендеру. Як зазначила директор департаменту охорони здоров'я Олена Лугова, з нового року дітям хворим на гемофілію  закупили імпортний препарат, враховуючи численні скарги. На спеціальній комісій при ДніпрОДА представників громадськості пообіцяли включити до складу тендерного комітету, аби вони могли впливати на прозорість проведення закупівель.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.