ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Філатов знов запросив "порошенківців" у промерську коаліцію

Міський голова Борис Філатов заявив, що шляхом важких переговорів йому вдалося подолати політичну кризу в місті
Depo.
15 березня 2016 13:06
ФОТО: depo.ua

Про це передає кореспондент Depo.Дніпро з сесійної зали Дніпропетровської міської ради, де голова Борис Філатов надає публічний звіт про 100 днів перебування на посаді.

"Я з усією відповідальністю беру на себе політичну відповідальність за те, що відбувається в місті. Вважаю, що настав спокій. Була незаконна сесія в АНД-районі, мінування будівлі міськради, вибивання дверей та ін. Я вдячний тим депутатам, які приєдналися до коаліційної більшості, і заявляю, що ми, як і раніше, чекаємо в коаліції фракцію "БПП - Солідарність"", - зазначив він.

Заступниця мера Світлана Єпіфанцева повідомила, що не розуміє позиції колег з "БПП-Солідарність", які досі не долучилися "до конструктивної команди".

Нагадаємо, що 29 лютого на пленарному засіданні міськради була ухвалена "промерська коаліція" з 36 депутатів. До неї увійшли депутати фракцій "УКРОП", "Самопоміч", вісім виключених з "Опозиційного блоку", і один представник фракції "Солідарність". Також були припинені повноваження секретаря міськради Загіда Краснова.

В той же день лідер фракції "Солідарність" Каміль Примаков зробив заяву, що його депутати не можуть приєднатися до більшості, поки там є екс-регіонали.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро