Філатов запровадив паспортно-електронний режим входу до будівлі міськради

У Дніпрі змінилися правила доступу до будівлі міськради Дніпра

Філатов запровадив паспортно-електронний…

Відповідне розпорядження міського голови Дніпра оприлюднене на сайті міськради, передає Depo.Дніпро.

У Дніпрі розпорядження міського голови Дніпра Бориса Філатова змінений порядок входу-виходу з будівлі міської ради.

Нова система працюватиме у тестовому режимі до 31 жовтня 2018 року. З 1 листопада 2018 року нова система запрацює у основному режимі.

Для організації пропускного режиму у міськради облаштовуються чотири пости робітників комунального підприємства "Муніципальна варта": у вестибюлі на першому поверсі біля центрального входу, на в'їзних воротах з боку вул. Воскресенської, біля кабінету міського голови, у вестибюлі на першому поверсі адміністративної будівлі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75 А. Під час сесій міськради Дніпра пост охорони облаштовується перед входом до сесійної зали.

Вхід до будівлі міськради здійснюється за електронними картками-перепустками. Працівники міськради можуть перебувати у будівлі тільки з 8:00 до 20:00, керівний склад – цілодобово.

Вхід відвідувачів здійснюється за разовою електронною карткою, яку треба отримати пункті видачі електронних карток на підставі паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу.

Комунальникам "Муніципальної варти" Філатов дозволив проводити огляд відвідувачів з перевіркою речей. У разі відмови від огляду, вхід до міськради заборонений. Також "муніципалам" дозволили давати дозвіл на пронесення до міськради газових балончиків.

Також змінився порядок доступу до сесійної зали міськради. Особи, запрошені на пленарне засідання, мають заздалегідь отримати перепустку. "Муніципали" також отримали право не пускати відвідувачів на засідання сесії "якщо особа викликає підозру своєю поведінкою або відмовляється пред'являти перепустку до сесійної зали".

У інструкції по організації входу до будівлі міської ради також окремо вказано, що вхід до будівлі заборонений людям у пляжному одязі.

Нагадаємо, що Дніпровська міськрада ввела пропускний режим для журналістів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook