Філатов погрожує звільненням керівнику ЖКГ за відфутболювання мешканців Дніпра з позабалансових будинків

Міський голова оголосив фразу "не перебуває на балансі" міста забороненою і погрожує чиновникам звільнення
 

Філатов погрожує звільненням керівнику Ж…

Про це міський голова Дніпра Борис Філатов розповів у програмі "Запитай Філатова", передає Depo.Дніпро.

"Після прийому громадян для мене вираз "у нас це не знаходиться на балансі" є лайливим. У місті близько 6 тис. будинків, з них тільки 3 700 знаходиться на балансі нашого ЖКГ, – зазначив він. – Деякі будинки, які знаходяться на балансі обласної ради, не обслуговуються, там не працюють ліфти. Але місто не може прийняти їх на обслуговування і списувати гроші, тому що це не наша власність. Така ж ситуація з збанкрутілими ЖБК і з відомчим житлом - гуртожитками, які підприємства "скидали" з себе. Тому люди, які проживають там, застрягли між небом і землею".

При цьому він окремо згадав директора депаратменту ЖКГ Олександра Грицая. За його словами, коли мешканці міста приходять в мерію і просять забрати їх на обслуговування, х просто відфутболюють.

"Підзвітні мені чиновники, в першу чергу пан Грицай, вони просто закривають на це очі і роблять вигляд, що нічого не відбувається. Їм так простіше, вони думають, що тим, що у них не на балансі, вони займатися не зобов'язані, – зазначив Філатов. – Ось тільки пан Грицай і його підручні забувають, що люди не думають про те, що їхній будинок належить обласній раді, є відомчим, або колись належав заводу. Вони просто проклинають мера. Тому з сьогоднішнього дня вираз "у нас не на балансі" є забороненим. І в разі, якщо хтось із моїх підлеглих буде апелювати до мене цим, пояснюючи, чому не може виконати поставлене завдання, будуть прийматися відповідні кадрові рішення – аж до звільнення".

За словами Філатова, проблеми будинків, які не перебувають на балансі міста, будуть поступово вирішуватися.

Нагадаємо, Філатов оголосив готовність до медіа-війни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"