ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Філарет у Дніпропетровську розповів, хто є супротивником України

У Дніпропетровську Патріарх Філарет розповів про стосунки з іншими церквами
Depo.
8 квітня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Філарет у Дніпропетровську розповів, хто є супротивником України
Філарет у Дніпропетровську розповів, хто є супротивником України

Про це йдеться у повідомлені прес-служби міськради Дніпропетровська, передає Depo.Дніпро.

Під час обряду освячення єпархіального управління  священнослужителі з усієї Дніпропетровщини разом зачитали молитву. Просили, зокрема, за мир і благополуччя для України.

Те, що у Дніпропетровської єпархії УПЦ КП нарешті з’явилося нове приміщення Філарет назвав причиною того, аби єпископат продовжував активну підтримку українського суспільства. Предстоятель УПЦ КП наголосив, що церква намагається підтримувати нормальні стосунки з Московським патріархатом.

"Ми займаємо позицію нормальних стосунків між Київським, Московським патріархатами і з усіма церквами – і протестантськими, і католицькими. Тому що наш супротивник – Росія. Відчувши, що не може перемогти нас зброєю, вона хоче зробити всередині України розбрат. І тоді ослаблену Україну взяти голими руками. Ми це розуміємо. Тому прикладаємо всіх зусиль, аби не було ворожнечі на релігійному ґрунті", - передає прес-служба слова Патріарха Філарета.

За словами Філарета, на окупованих територіях церква Київського патріархату зазнає утисків, богослужіння там мають право проводити лише священнослужителі УПЦ МП, у той час, як усі інші служби проводяться ледь не підпільно.

"Предстоятель УПЦ КП Святіший Патріарх Київської і всієї Руси-України Філарет упевнений – український народ сам бачить, яка церква служить народу, а яка обрала позицію стриманості. Патріарх розповів також про те, що за останній час у великих містах процес переходу віруючих до Київського Патріархату проходить спокійно.  Та Філарет не сумнівається, що для України все зміниться, адже на її боці правда. А Господь підтримує тих, на чиєму боці правда", - йдеться у повідомлені прес-служби.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро