ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фанати "Дніпра" зостались без квитків на фінал Ліги Європи

Вболівальники звинувачують керівництво клубу у позбавленні можливості придбати квитки на історичний матч
Depo.
21 травня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua

Фанатів "Дніпра" позбавили можливості придбати квитки на фінал Ліги Європи, який відбудеться у Варшаві 27 травня. Про це Дніпро.depo.ua стало відомо зі сторінки активіста Олександра Островського на Фейсбуці.

"На підставі усних домовленостей між активом Ультрас і керівництвом клубу був організований запис для придбання квитків. Складалися списки, збиралися гроші, подавалися в каси і на підставі цих списків ми повинні були отримати квитки, - написав чоловік. - На сьогоднішній ранок людей у ​​списках більше 1000! Квитків нам надали вдвічі менше, і сьогодні повідомили про те, що квитків більше не буде!"

За словами активіста, за інформацією, отриманою від польської сторони, для ФК "Дніпро" було виділено 8000 квитків. Цю інформацію підтвердили і джерела в Україні.

"Питання до керівництва клубу: "Де решта квитки?!? Чим обумовлено таке байдуже ставлення до вболівальників?", - запитує Олександр.

З урахуванням ситуації, що склалася, дії керівництва клубу вважають непорядними і віднині більше не беруть на себе відповідальності за організацію безпеки як на стадіоні, так і за його межами.