ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Facebook блокує дніпропетровських журналістів за зауваження про цензуру

Щойно адміни соцмережі відновили доступ до аканту журналіста "Громадського" Ігоря Петровського, як заблокували іншого журналіста Андрія Богатирьова
Depo.
15 травня 2015 09:26
ФОТО: depo.ua
Facebook блокує дніпропетровських журналістів за зауваження про цензуру
Facebook блокує дніпропетровських журналістів за зауваження про цензуру

Про Дніпро.depo.ua дізнався з коментарів журналістів Ігоря Петровського і Андрія Богатирьова.

Адміністрація Facebook видалила пости Ігоря Петровського, де він розмістив скріншоти раніше заблокованих у мережі постів, зокрема і пост відомого КВНщика Гендіна про Онуфрія. До видалених постів він розмістив коментарі, зауважуючи, що українці не миритимуться із цензурою.

"Я знав, що це пости, які банять, але в них не було нічого, що суперечить політиці Facebook", - розповів Ігор Петровський. Через обмеження доступу до соцмережі він не міг зокрема адмініструвати сторінку "Громадське Дніпро" у Facebook.

Андрій Богатирьов вважає своєю помилкою, що позначив у дописів користувача Євгена Гендіна, заблокованого адміністрацією соцмережі раніше. На думку журналіста, саме це стало причиною 24-годинного "бану".

Як відомо, Гендін висловив думку, що адміністрація Facebook блокує активних користувачів із проукраїнською позицією за псевдо порушення політики соцмережі. Сьогодні Марк Цукербег проводить онлайн-конференцію із користувачами Facebook. В українському сегменті соцмережі розійшовся заклик ініціювати питання про створення української адміністрації Facebook. Користувачі переконані, оскільки нині україномовна частина адмініструється з офісу у Москві, то соцмережу використовують як інструмент в інформаційній війні проти України.