Facebook блокує дніпропетровських журналістів за зауваження про цензуру

Щойно адміни соцмережі відновили доступ до аканту журналіста "Громадського" Ігоря Петровського, як заблокували іншого журналіста Андрія Богатирьова
Depo.
15 травня 2015 09:26
ФОТО: depo.ua
Facebook блокує дніпропетровських журналістів за зауваження про цензуру
Facebook блокує дніпропетровських журналістів за зауваження про цензуру

Про Дніпро.depo.ua дізнався з коментарів журналістів Ігоря Петровського і Андрія Богатирьова.

Адміністрація Facebook видалила пости Ігоря Петровського, де він розмістив скріншоти раніше заблокованих у мережі постів, зокрема і пост відомого КВНщика Гендіна про Онуфрія. До видалених постів він розмістив коментарі, зауважуючи, що українці не миритимуться із цензурою.

"Я знав, що це пости, які банять, але в них не було нічого, що суперечить політиці Facebook", - розповів Ігор Петровський. Через обмеження доступу до соцмережі він не міг зокрема адмініструвати сторінку "Громадське Дніпро" у Facebook.

Андрій Богатирьов вважає своєю помилкою, що позначив у дописів користувача Євгена Гендіна, заблокованого адміністрацією соцмережі раніше. На думку журналіста, саме це стало причиною 24-годинного "бану".

Як відомо, Гендін висловив думку, що адміністрація Facebook блокує активних користувачів із проукраїнською позицією за псевдо порушення політики соцмережі. Сьогодні Марк Цукербег проводить онлайн-конференцію із користувачами Facebook. В українському сегменті соцмережі розійшовся заклик ініціювати питання про створення української адміністрації Facebook. Користувачі переконані, оскільки нині україномовна частина адмініструється з офісу у Москві, то соцмережу використовують як інструмент в інформаційній війні проти України.