ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-заступник губернатора Коломойського йде на вибори від "Відродження"

В.о. заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник балотуватиметься у депутати Дніпропетровської облради від партії "Відродження"
Depo.
22 вересня 2015 18:14
ФОТО: depo.ua
Екс-заступник губернатора Коломойського йде на вибори від "Відродження"
Екс-заступник губернатора Коломойського йде на вибори від "Відродження"

Про це стало відомо під час партійної конференції "Відродження", що відбулася 22 вересня у Дніпропетровську, передає Depo.Дніпро.

Олійник, коментуючи своє рішення, наголосив на важливості компромісного діалогу у суспільстві на противагу роздмухуванню внутрішньої ворожнечі.

"Зараз, під час місцевих виборів, я бачу, що радикальна частина суспільства вимагає нових революцій і говорить, що нинішня влада не виправдала сподівання людей. З іншого боку - на вибори йде "Опозиційний блок", у яких немає нічого, крім прагнення реваншу та бажання повернутись до "корита". "Відродження" - та партія, яка змогла утримати лінію компромісного спілкування та об'єднати здорові, творчі сили суспільства", - заявив Олійник.

"У "Відродженні" - управлінська та політична еліта Дніпропетровщини. Тут - інтелектуальний та творчий потенціал нашої області - перші серед аграріїв, промисловців, вчителів", - підкреслив він.

Екс-заступник губернатора Коломойського йде на вибори - фото 1

На обласній конференції політична партія "Відродження" висунула кандидатів до Дніпропетровської обласної ради та затвердила Програму соціально-економічного розвитку до 2020 року.

Всього політична сила висунула більше 2000 кандидатів до місцевих рад Дніпропетровщини усіх рівнів.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.