ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-мер Дніпропетровська "загубився" у Раді, - "Опора"

Громадські аналітики підбили підсумки моніторингу роботи дніпрпетровських нардепі-мажоритарників
Depo.
26 квітня 2016 12:57
ФОТО: depo.ua
Екс-мер Дніпропетровська "загубився" у Раді, - "Опора"
Екс-мер Дніпропетровська "загубився" у Раді, - "Опора"

Про це Depo.Дніпро повідомляє за підсумками прес-конференції громадської консультантки громадської мережі "Опора" Юлії Лисенко.

Для аналізу обирали по одному депутату від різних фракцій. Минулого року це були Яків Безбах (позафракційний), Максим Курячий (БПП) та Костянтин Павлов ("Опозиційний блок"). В поточному році – Андрій Денисенко (позафракційний), Іван Куліченко (БПП), Андрій Шипко ("Відродження") та Артур Мартовицький ("Опозиційний блок").

Найактивнішими з дніпропетровців цього року у парламенті стали Андрій Шипко – він подав 45 запитів, зробив 38 виступів у Раді, відвідував 89% засідань парламенту і 75% комітету. ЗА відвідуваністю активніший за нього Артур Мартовицький – 92% засідань у Раді і 89% у комітеті. Найнижчу активіність з аналізованих депутатів"Опора" зафіксувала у Андрія Денисенка. Він відвідав 29% засідань парламенту і 5% у комітетах, подав один запит і зроби один виступ з трибуни.

Єдиним депутатом, який розмістив інформацію про адреси своїх громадських приймалень на сайті Ради є Максим Курячий. Так і не відповів на запити і дзвінки активістів Костянтин Павлов. Найактивніший у соцмережах Андрій Денисенко. Розповідає про себе на власному сайті Артур Мартовицький. А от сайт екс-мера Івана Куліченка більше року знаходиться на реконструкції, а іншої інформації про його діяльність, крім сайту Верховної Ради, практично немає, відзначають в "Опорі".

"Це викликає подив, адже у 2014 році, коли Іван Куліченко був міським головою, "Опора" проводила Індекс публічності місцевого самоврядування, де ми зазначали, що міський голова Іван Куліченко досить публічна особа", - зазначила Юлія Лисенко.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро