Дворічному сину закатованого бойовиками Романа безкоштовно зроблять дороговартісну операцію

Завдяки зусиллям медійників маленькому синові Романа Капация зроблять операцію на серці вартістю 200 тис. гривень
Depo.
10 липня 2015 11:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє у Фейсбуці товариш по службі Романа, Василь Дудко, передає Дніпро.depo.ua.

"Як відомо нам, у Романа є син 2 повних рочки і йому потрібна термінова операція на серці вартістю в 200 тис. гривень. Так ось канал СТБ канал 1+1 канал 112 за участю Алли Мазур ведуча "ТСН тиждень", проекту "Хоробрi серця" та "СТБ Факти" домовилися з клінікою в Києві про безкоштовну операцію... в якій беруть участь закордонні фахівці. Також його лікування і проживання Музирь Галини Михайлівни в Києві безкоштовно. У понеділок 13.07.2015 року Коленьку забирають до Києва з мамою на лікування", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що вчора стан Романа Копация у дніпропетровській обласній лікарні покращився, він відключений від апарату ШВЛ і почав самостійно їсти.

Нагадаємо, що Роман Капаций, боєць 28-ї розвідувальної бригади, був звільнений з полону бойовиків 2 липня. До Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мєчнікова Роман поступив у критичному стані: численні ножові поранення грудної клітки, черевної порожнини, пошкоджений весь кишечник, печінка, діафрагма, прострелені обидві нижні кінцівки. Пневмонія, менінгоенцефаліт. Відомо, що бойовики заживо знімали з нього шкіру з патріотичним татуюванням. У Романа Копация шестеро дітей, наймолодшому 7 місяців.

Більше новин про волонтерський рух Дніпропетровщини читайте на Дніпро.Депо.