ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Доступність медичних послуг будуть підвищувати "поліклініками на колесах"

Укомплектовані сучасним діагностичним обладнанням медичні мобільні центри від партії "Відродження" обслуговуватимуть пацієнтів по всій Дніпропетровщині
Depo.
10 серпня 2015 17:22
ФОТО: depo.ua
Доступність медичних послуг будуть підвищувати "поліклініками на колесах"
Доступність медичних послуг будуть підвищувати "поліклініками на колесах"

Про це стало відомо 10 серпня під час старту проекту в м. Синельникове, передає Depo.Дніпро.

"Основна проблема, що гостро стоїть перед більшістю населення Дніпропетровської області, - недоступність якісних медичних послуг. Після впровадження медичної реформи в Дніпропетровській області кількість лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів скоротилась, а в деяких районах їх не стало зовсім", - розповів депутат Дніпропетровської міської ради (група "Відродження"), кандидат медичних наук Олексій Григорук.

Доступність медичних послуг будуть підвищувати "поліклініками на колесах" - фото 1

"Обладнання, яким забезпечені "поліклініки на колесах", дозволяє нам провести точну діагностику найважливіших систем організму. Після обстеження на кожного нашого пацієнта ми заводимо медичну картку, куди вносимо результати аналізів. Цю інформацію можна використовувати для продовження лікування в будь-якому медичному закладі області", - пояснила лікар ММЦ Ірина Дмітрієнко.

Доступність медичних послуг будуть підвищувати "поліклініками на колесах" - фото 2

У проекті задіяні кілька бригад лікарів, що сприятиме зменшенню навантаження на медперсонал та забезпечить високий рівень обслуговування й максимально уважний підхід до кожного пацієнта. У "поліклініках на колесах" є реєстратура, кабінети для прийому пацієнтів, процедурна кімната і діагностична лабораторія.

Відомо, що Медичні мобільні центри (ММЦ) - це сучасні, обладнані новітньою медичною технікою, "поліклініки на колесах". У 12-метрових трейлерах створені комфортні умови для пацієнтів та лікарів з урахуванням усіх європейських стандартів.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.