ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поранені бійці АТО передали зворушливі привітання своїм матерям (ВІДЕО)

Донести привітання із Днем матері бійцям допомогли волонтери-журналісти
Depo.
8 травня 2015 19:02
ФОТО: depo.ua

Проект відеопривітань втілила у життя команда волонтерів. Про це автор ідеї, відомий телеведучий і журналіст Олександр Педан розповів кореспонденту Дніпро.depo.ua.

"Ідея прийшла, коли ми верталися по дорозі з АТО. Ми там побачили мужніх хлопців, які далеко від домівки, які не матимуть змоги привітати своїх матерів, а така нагода їм дуже потрібна, - розповів Олександр Педан. - Ми також говорили про те, що так мало знають про українські, не радянські свята, як от День матері".

Привітання складається із 9 роликів, знятих власними ресурсами команди. В кожному з них боєць читає вірші про маму та звертається із побажаннями. До добірки увійшли поезії як добре відомих авторів, так і вірші "з народу" - від користувачів соцмереж.

 


Команда хотіла, аби до створення відео долучилися справжні герої, які брали участь у бойових діях. Більшість із бійців саме проходили лікування після поранень у військовому госпіталі Києва.

Апаратуру для зйомок та оператора Микиту Мекензіна дала команда "Громаського ТБ". Продюсером та режисером вступили відповідно Марія та Олексій Павлійчуки, редактором, відповідальним за підбір текстів, стала Вікторія Волошина, а допомогла із пошуком героїв волонтерка госпіталю Тетяна Рижая, розповів Олександр Педан.

"Канали беруть відео активно. Сподіваємося, що кільканадцять каналів встигнуть його поставити 10 травня", - повідомив Олександр Педан. За його словами, найбільш гнучкими у цьому питання виявилися регіональні телестудії.

Автори проекту сподіваються, що допомогти бійцям донести привітання своїм мамам вдасться через "сарафанне радіо" та соцмережі, які й допомогли у стислі строки реалізувати проект.