ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для дніпропетровських гемофільних хворих пропонують закуповувати небезпечні ліки

Сьогодні відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупку медикаментів у Дніпропетровській області
Depo.
2 липня 2015 17:03
ФОТО: depo.ua
Для дніпропетровських гемофільних хворих пропонують закуповувати небезпечні ліки
Для дніпропетровських гемофільних хворих пропонують закуповувати небезпечні ліки

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо під час події на Базі спеціального медичного постачання Дніпропетровської облради.

Свої пропозиції по одному з лотів на закупку ліків для хворих на гемофілію дітей виставили три компанії: україно-естонське підприємство "Оптіма фарм ЛТД", ТОВ "БАДМ-Б" (Дніпропетровськ) та ПрАТ "Біофарма" (Київ). З них найменшу ціну виставили перші представники (691 369,8 грн.), а найвищу - дніпропетровська фірма (майже 1,4 млн. грн.).

При цьому представники Всеукраїнського товариства гемофілії виступають категорично проти того, аби ліки були закуплені у ПрАТ "Біофарма". Вони зазначають, що препарат їхнього виробництва має значні побічні ефекти, через що хворі відмовляються використовувати навіть уже закуплені ліки.

"Наявність 201 флакону препарату, який пацієнти і батьки відмовляються вводити, по факту бюджетні кошти були використані марно. Хоча ми теж в письмовій формі попереджали, щоби не закуповували до підтвердження безпеки застосування препарату", - зазначив голова Дніпропетровського відділення Всеукраїнського товариства гемофілії Сергій Шемет.

Оцінка пропозицій учасників торгів відбуватиметься протягом 20 робочих днів. Її проводитимуть позаштатні експерти на прохання департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради. В разі відсутності протоколу відхилення - експертного висновку про неналежну якість препарату - перемогу в тендері здобуває компанія, що запропонувала найнижчу ціну. Свою думку щодо продукції ТОВ "Біофарма" хворі на гемофілію виклали письмово у протоколі розкриття конкурсних торгів та мають намір підтримувати діалог із незалежними експертами, котрі оцінюватимуть пропозиції.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.