ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Добровольців "Карпатської Січі" перевели на посади кухарів

У зв'язку з заповненням штату 93-ї бригади добровольці штурмової роти переведені на посади такелажників та кухарів
Depo.
13 квітня 2016 17:26
ФОТО: depo.ua
Добровольців "Карпатської Січі" перевели на посади кухарів
Добровольців "Карпатської Січі" перевели на посади кухарів

Про це йдеться в повідомлені Міністерства оборони України, передає Depo.Дніпро.

"Дійсно, окрема зведена штурмова рота «Карпатська Січ» була створена у складі 93-ї бригади внутрішнім наказом з добровольців західних областей України, які пліч-о-пліч боронили Україну разом з іншими військовослужбовцями бригади, в тому числі, і в новому терміналі Донецького аеропорту, в Пісках, Опитному, Водяному тощо. Як тимчасова міра, було вирішено створити саме зведену роту до формування окремого штатного підрозділу, аби бійці "Карпатської Січі" мали змогу разом, в єдиному злагодженому колективі продовжувати виконувати бойові завдання. При укладенні контрактів військовослужбовцям пропонувались вакантні посади, адже штат бригади був майже повністю укомплектований. Тому більшість особового складу була призначена на посади кухарів, такелажників та інші, які були вакантними на той час у штаті бригади", - каже командир 93-ї омбр полковник Владислав Клочков.

Після розформування роти та у зв'язку з тим, що бригада починає бойове залагодження на полігоні, військовослужбовці "Карпатської Січі" були повернуті до тих підрозділів, в яких вони займають посади згідно зі штатним розкладом.

Також наголошується, що після демобілізації 4-ї хвилі, бійцям "Карпатської Січі" пропонують зайняти вакантні посади молодших командирів.

"З цією метою кращим військовослужбовцям роти було запропоновано обійняти посади молодших командирів, щоб у кожному підрозділі бригади запровадити кращі традиції роти. Багатьом військовослужбовцям запропоновано підвищити фаховий рівень у навчальних підрозділах Сухопутних військ Збройних Сил України, щоб у подальшому більш якісно виконувати бойові завдання у складі підрозділів бригади та передавати свій досвід і бойовий дух молодому поповненню бригади", - йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, в 93-й бригаді розформовують окрему штурмову роту "Карпатська Січ"

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро