ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровцям офіційно доручили піклуватися про воїнів 17-ти частин

Дніпропетровській області призначили 17 підшефних частин
Depo.
9 березня 2016 12:26
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровцям офіційно доручили піклуватися про воїнів 17-ти частин
Дніпропетровцям офіційно доручили піклуватися про воїнів 17-ти частин

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, передає Depo.Дніпро.

З 17-ти підшефних частин 12 – у складі Збройних Сил України, п’ять – у Національній гвардії. За облдержадміністрацією закріплені 25-а окрема повітрянодесантна бригада, 93-я окрема механізована бригада, 1-й полк охорони особливо важливих державних об’єктів, 16-й полк охорони громадського порядку та 14-й окремий батальйон конвоювання засуджених.

Частинам допомагатимуть нагальним – продовольством, паливом, цеглою, склом, цементом. Зокрема, будівельні матеріали підуть на утеплення стін, ремонт дахів і приміщень казарм. Бійцям надаватимуть правову й медичну підтримку, вирішуватимуть соціально-побутові проблеми. Також до армійців приїздитимуть з концертними програмами творчі колективи області, бійці відвідуватимуть театри й музеї. Для школярів у військових частинах проходитимуть уроки мужності. До допомоги військовим долучаються міста і райони області.

Нагадаємо, що 11 лютого Президент Петро Порошенко підписав указ про надання органами місцевої влади шефської допомоги з'єднанням і військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро