ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровці зможуть купатися лише на трьох пляжах

Пляжі на Монастирському острові, у парку ім. Воронцова та у парку ім. Станіславського відповідають основним правилам і нормам безпечного відпочинку людей біля води
Depo.
19 травня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua

У Дніпропетровську готуються до сезону купання: 1 червня відкриються три офіційні пляжі. Про це Дніпро.depo.ua стало відомо на прес-конференції завідувача сектору забезпечення роботи комісії з питань надзвичайних ситуацій департаменту взаємодії з правоохоронними органами міськради Миколи Ковирзіна.

Як зазначив чиновник, на сьогодні проводиться робота по встановленню табличок про заборону купатися у тих місцях, де цього робити не дозволено, хоча, на превеликий жаль, люди там відпочивають. Це, зокрема, кар`єр на ж/м Червоний Камінь та коса на ж/м Перемога, а також канал на ж/м Фрунзенський.

"На кар`єрі спостерігається різкий перепад глибини, температура води там занадто холодна, тож купатися там небезпечно, - наголосив Микола Ковирзін. - Що ж стосується пляжу на ж/м Перемога, то він потребує значних капіталовкладень, яких наразі немає."

Тож дніпропетровцям радять купатися на обладнаних пляжах - на Монастирському острові, у парку ім. Воронцова та на ж/м Придніпровськ. Наразі вони проходять комісійне обстеження.

Чиновник також застеріг мешканців міста від необачного геройства, як то стрибки з мосту, що веде на Монастирський острів. Задля уникнення нещасних випадків там не лише встановлено забороняючі таблички, а ще й натягнуто сітку.

Минулого купального сезону на водоймах загинуло 15 осіб, з них 2 дітей.