ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровці вимагають персональної відповідальності Президента і Прем'єра, - опитування

Жителі Дніпропетровська та області вважають, що домогтися виконання гарантованих Конституцією прав можна, вимагаючи звіту від Президента України та Прем'єр-Міністра України
Depo.
23 червня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровці вимагають персональної відповідальності Президента і Прем
Дніпропетровці вимагають персональної відповідальності Президента і Прем'єра, - опитування

Про це повідомляє куратор обласного опитування, яке проводилося Дніпропетровською обласною організацією політичної партії "Відродження" Людмила Дмитренко, передає Дніпро.depo.ua.

"За результатами двотижневого дослідження ми дійшли висновку, що більшість людей дуже добре знають свої обов'язки. Податки платять усі. При цьому люди не замислюються або забули, що їх права, у тому числі на освіту, медичну допомогу, на працю гарантуються Конституцією", - зазначила вона.

"Для того, щоб норми Основного закону не були декларативними, має бути персональна відповідальність за їх виконання. Партія "Відродження", представляючи інтереси суспільства, вимагає звіту про виконання норм Конституції Президентом і Прем'єр-міністром (у рамках своїх повноважень)", - підкреслила партійний активіст.

Також відомо, що 25 червня в Дніпропетровську пройде Форум політичної партії "Відродження", на якому партійці і жителі Дніпропетровської області підведуть підсумки дослідження виконання конституційних норм в області, і, можливо, отримають звіт про їх виконання від перших осіб держави та регіону.

Нагадаємо, партія "Відродження" є опозиційною соціально орієнтованої політичною силою.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.