ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровський суд протизаконно "наказав" ЦВК залишити голову виборчкому

Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду протирічить закону
Depo.
6 жовтня 2015 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив спостерігач Громадянської мережі "ОПОРА" Вадим Головченко, передає Depo.Дніпро.

Він зазначив, що кодексом адміністративного судоустрою встановлений особливий порядок розгляду скарг, відповідачем у яких є Центральна виборча комісія. Тож, передбачений лише один суд, який може розглядати подібні справи - це Апеляційний адміністративний суд Києва як суд першої інстанції і Вищий адміністративний суд України як суд другої інстанції.

"Таким чином, Дніпропетровський окружний адмінсуд порушив правила підсудності і сам принцип розгляду подібних справ і обмежив права ЦВК, до виключної компетенції якої належить право формування територіальних виборчих комісій", - повідомив громадський актівіст.

Стало відомо, що Дніпропетровський окружний адміністративний суд також заборонив Державній реєстраційній службі здійснювати будь-які дії, спрямовані на зміну адреси Дніпропетровської міської виборчої комісії і зміну її голови.

Нагадаємо, що головою міського виборчкому був обраний представник "Батьківщини" Юрій Подлєсний. За час його роботи суд вже кілька разів визнавав рішення ТВК незаконними. Втім, члени виборчкому продовжують ігнорувати рішення суду і не виконують їх.

Відомо, що під стінами Дніпропетровської обласної ради близько тижня триває мітинг представників партії "Відродження" проти незаконних рішень і бездіяльності міської виборчої комісії.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.