ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровський облМВС разом з "Правим сектором" пікетують поранені бійці і "цивільні"

Дніпропетровська обласна організація "Правого сектора" продовжує проводити мирний неозброєний пікет біля будівлі Дніпропетровської УВС
Depo.
13 липня 2015 16:45
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровський облМВС разом з "Правим сектором" пікетують поранені бійці і "цивільні"
Дніпропетровський облМВС разом з "Правим сектором" пікетують поранені бійці і "цивільні"

Про це на прес-конференції "Мост-Днепр" повідомив спікер Дніпропетровської обласної організації "Правого сектора" Ігор Куліковський, передає Дніпро.depo.ua.

"Основним питанням, яке привів до конфлікту, став розгул злочинності та контрабанди в Закарпатській області плюс ряд неправомірних дій, які реалізовувалися угрупованнями депутата Ланьо. В результаті акції та масових звинувачень на адресу "Правого сектора", по всій Україні почали вживатися заходи по створенню провокацій чи переслідувань, у зв'язку з чим керівництвом військово-політичного руху "Правий сектор" було прийнято рішення про повну мобілізацію всіх членів "Правого сектору" , приведення їх у повну бойову готовність на випадок масових репресій чи провокацій...", - зазначив Куліковський.

"У пікеті в Дніпропетровську беруть участь не тільки члени "Правого сектора", а й прості люди, які дізналися про акцію, а також поранені з госпіталю і лікарні Мечникова", - додав він.

Дніпропетровський облМВС разом з "Правим сектором" пікетують поранені бійці і "цивільні" - фото 1

Відомо, що кількість мітингувальників біля будівлі ГУМВС України в Дніпропетровській області постійно коливається від 100 до 200 осіб.
Нагадаємо, що пікет почався вчора. Представники дніпропетровського ПС зустрілися з керівництвом облМВС і запевнили, що не мають до них претензій, а в рамках всеукраїнської акції вимагають відставки міністра Арсена Авакова.

Більше політичних новин Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.Депо.