ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор Дніпропетровщини просить у Порошенка грошей для поранених

Лікарні Дніпропетровської області продовжують за свій рахунок годувати і лікувати поранених і хворих бійців
Depo.
17 липня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua
Губернатор Дніпропетровщини просить у Порошенка грошей для поранених
Губернатор Дніпропетровщини просить у Порошенка грошей для поранених

Як повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман, на сьогоднішній день компенсація від Міністерства оборони неможлива, передає Дніпро.depo.ua з посиланням на Громадське ТВ.

"Можлива (компенсація від Міноборони. - Ред.) тільки продуктами харчування. Тому для того, щоб дотриматися деякої етики, ми готові на сьогодні прийняти продукти харчування, але нам цього не достатньо. Тому ми сьогодні звернулися до Президента України, губернатор підписав відповідний лист, ми звернулися до Міністерства оборони прискорити цей процес. А процес не залежить сьогодні від обласної державної адміністрації, процес цей залежить від взаємовідносин двох міністерств - охорони здоров'я і Міноборони", - зазначив Кужман.

Керівник волонтерського центру при 6-й дніпропетровській лікарні Лариса Токар зазначає, що оскільки Дніпропетровська область є прифронтовою, то створити механізм компенсації необхідно і не так складно.

 

Нагадаємо, що за останній рік 15 комунальних лікарень Дніпропетровської області прийняли понад 5,5 тисяч бійців. Їх харчування, лікування і забезпечення досі відбувається за рахунок місцевих бюджетів, волонтерів і спонсорів. На звернення обласної влади Міноборони поки не створило механізм компенсації.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.Депо.