ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровський чиновник звинуватив ДАІшників у невиконанні службових обов'язків

Появу ям на центральному мосту Дніпропетровська через три місяці після ремонту комунальник пояснює деформацією "подушки", а також недбалістю працівників ДАІ
Depo.
10 серпня 2015 11:11
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровський чиновник звинуватив ДАІшників у невиконанні службових обов
Дніпропетровський чиновник звинуватив ДАІшників у невиконанні службових обов'язків

Про це повідомив у Фейсбуці начальник управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради Михайло Лисенко, передає Depo.Дніпро.

"Подъем дорожного покрытия имел и будет иметь место до проведения капитального ремонта. И с этим, к сожалению, ничего не поделаешь. Это вызвано в первую очередь тем, что подушка покрытия полностью деформирована, а так же тем, что подавляющее большинство грузовых авто производит транспортировку грузов с превышением тоннажа в несколько раз. Такую перегрузку, на которую плюют большинство сотрудников ДПС, отпуская нарушителей за 200 гривен, долго не смогут выдержать без деформаций даже автобаны в Германии, где за подобные нарушения предусмотрен штраф от 2000 ойро", - зазначає Лисенко.

Він додає, що, хоча його управління не має займається ремонтом доріг, але ж він "володіє ситуацією у достатньому обсязі".

Нагадаємо, що на Центральному мосту Дніпропетровська менш ніж за три місяці після укладки асфальту з'явилися латки.

Більше новин Дніпропетровська читайте на Depo.Дніпро.