ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровський аеропорт взяли під пильну увагу через смертельний вірус

Санепідеміологи повідомляють про можливість проникнення на територію Дніпропетровщини смертельного вірусу MERS
Depo.
24 червня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua

Про це розповів під час прес-конференціїначальник Головного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв, - передає Дніпро.depo.ua з посиланням на most-dnepr.info.

Андрій Кондратьєв зазначив, що можливість заносу вірусу МЕРС до Дніпропетровської області існує через повітряні ворота, тому аеропорти Дніпропетровська та Кривого Рогу знаходяться під пильною увагою співробітників СЕС.

"Профілактику проникнення смертельних вірусів ми вже відпрацьовували більше року тому на прикладі лихоманки "Ебола", - зазначив він. - Було закуплено 20 спеціальних костюмів, в яких співробітники СЕС можуть працювати в осередку захворювання і проводити необхідні маніпуляції. Також налагоджена система оповіщення з бортами. Якщо нам повідомляють, що у когось з пасажирів температура, при посадці на борт піднімаються співробітники СЕС і лікувального закладу. У нас є можливість виміряти температуру тіла дистанційно. Вірус МЕРС дуже страшний тим, що не вивчений, і що летальність від нього становить 34,5%".

За словами Кондратьєва, над вивченням цієї хвороби зараз працюють найкращі вчені-медики. Існує багато версій щодо шляхів передачі. Одна з них - це тісний контакт на відстані не менше 2 м.

Андрій Кондратьєв додав, що симптоматика смертельного вірусу дуже схожа на ГРВІ.

"Вакцини проти вірусу немає, тому лікуються симптоми" - сказав він, додавши, що наразі на Дніпропетровщині умов для проникнення вірусу немає.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.