ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровських старшокласників вчать самообороні в університеті МВС

Практичні навички з п'ятьох патріотично-виховних дисцпилін школяр, котрі завершили 9-10 класи, отримують на базі спеціалізованого табору при Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ
Depo.
30 червня 2015 14:58
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровських старшокласників вчать самообороні в університеті МВС
Дніпропетровських старшокласників вчать самообороні в університеті МВС

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо в ході прес-конференції завідувача сектором департаменту освіти ДніпрОДА Катерини Федорченко.

Вона повідомила, що сьогодні на базі ДДУВС почала навчання друга група старшокласників. Вони отримують практичні навички з першої медичної допомоги, самозахисту, поводження в екстремальних умовах, поводження зі зброєю та знайомляться з її видами.

"Тут не навички, щоби йти і воювати, ні. Тут навички, щоби йти і себе захищати. Це знадобиться навіть, коли йти по вулиці в будь-якому місті будь-якої країни, - зазначила Катерина Федорченко. - Ми не готуємо дітей до війни. Але це вимоги часу. Дитина має володіти самозахистом".

Як повідомляє департамент освіти ДніпрОДА, спеціалізований табір "Іron Dnepr", створений на базі ДДУВС, в першій зміні відвідали 47 старшокласників Дніпропетровщини - як хлопців так і дівчат. Школярі мають змогу отримати уроки у бійця, учасника АТО та викладача ДДУВС Кирила Недрі. Навчання у таборі триватимуть до 23 липня.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.