ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровських міліціонерів нарешті познайомили з новим очільником

Ігор Репешко - земляк Міністра МВС Арсена Авакова
Depo.
13 травня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровських міліціонерів нарешті познайомили з новим очільником
Дніпропетровських міліціонерів нарешті познайомили з новим очільником

13 травня заступник Міністра внутрішніх справ України Олексій Руденко представив правоохоронцям генерал-майора міліції Ігоря Володимировича Репешко, призначеного на посаду начальника Головного управління МВС України в Дніпропетровській області. Про це Дніпро.depo.ua стало відомо з офіційного повідомлення прес-служби обласної міліції.

Ігор Володимирович народився у 1962 році в місті Харкові. Має дві вищих освіти: економічну та юридичну, кандидат економічних наук.

З 1981 по 1990 роки був курсантом Ярославського вищого військового фінансового училища та проходив службу в Збройних Силах на офіцерських посадах. В органах внутрішніх справ з 1990 року. Службу розпочав на посаді старшого інспектора по організації праці спецкомендатури Уманського міськвідділу міліції Черкаської області. В подальшому проходив службу в УВС та податковій міліції в Харківській та Полтавській областях.

З 2005 по 2008 роки очолював ГУМВС України в Харківській області. З 2008 по 2010 роки працював на керівних посадах Державної міграційної служби МВС України. З 2010 по 2014 роки займався адвокатською діяльністю в місті Харкові. З початку 2014 року - перший заступник начальника слідчого управління фінансових розслідувань, а з квітня 2014 року - виконуючий обов'язки заступника начальника - начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Харківській області.

З січня 2015 року і до сьогоднішнього дня - перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції.

Наказом Міністра внутрішніх справ колишній керівник Дніпропетровської обласної міліції Віталій Глуховеря призначений на посаду керівника одного з Департаментів МВС України.