ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровських корупціонерів позбавляють "хліба" коштом європейського фонду

Дніпропетровська область одна із перших в Україні запускає електронне врядування
Depo.
8 червня 2015 16:51
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровських корупціонерів позбавляють "хліба" коштом європейського фонду
Дніпропетровських корупціонерів позбавляють "хліба" коштом європейського фонду

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо із повідомлення прес-служби Дніпорпетровської облдержадміністрації.

Заступник голови ОДА Олег Кужман підписав меморандум про впровадження проекту "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади" з Фондом "Східна Європа". Фонд взяв на себе зобов'язання профінансувати розробку і впровадження програмного забезпечення, роботу експертів тощо. Проект втілюватиметься протягом 4 років та передбачає фінансування в обсязі 4,3 млн швейцарських франків.

"Результатом цієї співпраці має стати можливість отримання адміністративних послуг у режимі он-лайн, не виходячи з дому чи офісу", - йдеться у повідомленні. Передбачається, що доступ чиновникві до дозвільних документів буде мінімальний, що виключатиме корупційну складову.

Як зазначив директор фонду "Східна Європа" Віктор Лях, Дніпропетровську області відібрали за високу готовність до впровадження електронного врядування.

Як нагадують в ОДА, зараз діє "Віртуальний офіс", але замовити адміністративні послуги та дозвільні документи можна, особисто приїхавши до центрів надання адміністративних послуг. Фонд "Східна Європа" береться до впровадження щонайменше 10 адміністративних послуг у електронній формі.