ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські зоозахисники знов покажуть комунальникам як треба працювати

Волонтери проводять акцію зі стерилізації бездомних собак
Depo.
16 липня 2015 17:17
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо зі слів волонтера організації "Вірність" Максима Гошовського. Він зазначив, що активісти планують стерилізувати 80 собак. Для цього члени організації та їх прихильники зібрали 20 тисяч гривень.

Активісти переконані, що саме стерилізація, а не знищення тварин може допомогти вирішити проблему.

"Стерилізовані собаки тримають свою територію. Навіть якщо масово усипити всіх собак міста, з околиць, сіл, баз позбігаються дикі бездомні тварини. Через рік-два буде ще гірше, ніж було", - зазначила волонтер "Вірності" Наталія Михайлова.

Вона наголосила, що найбільш агресивні у зграї - самки в період вигодовування цуценят. Тому стерилізовані собаки менш схильні нападати на людей.

Волонтери мають домовленість із двома ветеринарними клініками, які готові якісно проводити такі операції. Відловлювати собак активісти пропонують самим мешканцям міста, але наголошують, що в разі потреби готові допомагати.

Нагадаємо, активісти ГО "Вірність" вимагали звільнити директора КП "По поводженню з бездомними тваринами" через неефективну роботу зі стерилізації собак. За понад два роки існування підприємства, якому на рік виділялося понад 1,5 млн.грн. його зусиллями провели стерилізацію 14 собак.

Більше екологічних новин Дніпропетровська читайте на Дніпро.depo.ua