ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські церковники розповіли, як боротимуться з сепаратизмом

Новий кафедральний собор УПЦ Київського патріархату буде масштабнішим за храм Московського патріахату
Depo.
23 квітня 2016 17:22
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські церковники розповіли, як боротимуться з сепаратизмом
Дніпропетровські церковники розповіли, як боротимуться з сепаратизмом

Про це Depo.Дніпро стало відомо на місці презентації проекту нового соборного комплексу УПЦ КП.

Як повідомив головний архітектор проекту Олександр Плосконос, висота собору складатиме близько 60 метрів, споруда матиме оглядові майданчики, на які вестиме ліфт. Він зазначив, що проект виконаний у традиції козацьких дерев'яних церков, але матиме сучасну каркасну конструкцію.

Дніпропетровські церковники розповіли, як боротимуться із сепаратизмом - фото 1

Керівництво єпархії вірить, що цей комплекс стане окрасою Дніпропетровська, дасть розвиток дещо депресивному Амур-Нижньодніпровському району, де він розташований.

"Там, де сильна українська церква – там сепаратистам не буде що робити, тому що українська церква несе український дух, культуру, мову, традиції, звичаї", - зазначив владика Симеон.

Дніпропетровські церковники розповіли, як боротимуться із сепаратизмом - фото 2

Проект проходить експертизи, будівництво ще не розпочате. За умови стабільного фінансування проект можна втілити приблизно за п'ять років, повідомив Плосконос. Що ж до обсягів фінансування, то точних цифр не називають.

"Зараз такий час, що все змінюється. Знаю, що свайне поле буде не один мільйон", - повідомив владика Симеон. Кошти на будівництво храму збирають серед меценатів та прихожан.

Дніпропетровські церковники розповіли, як боротимуться із сепаратизмом - фото 3

Як відомо, комплекс розташується у парку Сагайдак (Воронцовський) на площі близько 1 га і закладе початок реконструкції лівобережної набережної. Сьогодні у благоустрої та висадці дерев на майбутній прихрамовій території взяли участь представники Ісламського культурного центру Дніпропетровська.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро