ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські спорстмени відмовились віджиматися через "партійні" намети

У День Перемоги місцеві представники всеукраїнської громадської організації "STREET WORKOUT" вимушені були скасувати традиційну акцію "В память о деде отожмусь за Победу!"
Depo.
11 травня 2015 17:27
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські спорстмени відмовились віджиматися через "партійні" намети
Дніпропетровські спорстмени відмовились віджиматися через "партійні" намети

Незважаючи на те, що напередодні Дня Примирення і Дня Перемоги політичні партї у Дніпропетровську домовилися про те, що ніхто не буде використовувати політичну символіку та агітаційні засоби у місцях масових заходів і народних гулянь, саме "партійні" намети стали на заваді проведенню спортивних змагань на Фестивальному причалі. Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на 9 канал.

"Ми прийшли на Фестивальний причал і побачили численні наметі з символікою Опозиційного блоку, - розповів Президент всеукраїнської громадської організації "STREET WORKOUT" Денис Мінин. - Ми виступаємо за здоровий спосіб життя, збиралися провести традиційне спортивне свято на честь захисників Батьківщини і ветеранів Великої Вітчизняної. Завжди в цей день ми робимо 34 032 віджимання, за кількістю годин, які тривала Велика Вітчизняна війна. Але на тлі чиєїсь політичної агітації ми цього робити не стали. На жаль, захід довелося скасувати".

Нагадаємо, що крім "ОБ" свою символіку під час урочистостей використовували й інші політичні сили.