ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські школярі створили 250 куточків слави бійців АТО (ФОТО)

Крім того, на школах Дніпропетровської області розмістили 52 меморіальні дошки в пам'ять про загиблих випускників-бійців АТО
Depo.
1 липня 2015 09:10
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські школярі створили 250 куточків слави бійців АТО (ФОТО)
Дніпропетровські школярі створили 250 куточків слави бійців АТО (ФОТО)

Про це Дніпро.depo.ua стало в ході прес-конференції заввідділом департаменту освіти ДніпрОДА Катерини Федорченко.

До вшанування пам'яті діти підходять творчо, зазначила вона.

"Діти проводять флеш-моби, навіть створюють фігури - наприклад, фігуру голуба. Готують презентаційні матеріали про життя бійців - не просто констатацію фактів, а більше роблять наголос на внутрішньому світі цієї людини", - розповіла Катерина Федорченко.

Дніпропетровські школярі створили 250 куточків слави бійців АТО (ФОТО) - фото 1

Дніпропетровські діти відправили на фронт понад 35 тисяч малюнків, долучаються до плетіння маскувальних сіток, провідують бійців у госпіталях та іншими можливими способами долучаються до допомоги армії.

Як повідомили в ДніпрОДА, у дніпропетровській школі № 134 куточок слави бійців АТО започаткувала третьокласниця Ірина Примак. Минулого року вона написала листа підтримки українським військовим. Після поранення солдати, яким був адресований лист, опинилися в одному зі шпиталів Дніпропетровська. Бійці попросили місцевих волонтерів розшукати дівчинку. Її історія представлена на одній частині експозиції, а інша частина - історії батьків-бійців АТО.

Дніпропетровські школярі створили 250 куточків слави бійців АТО (ФОТО) - фото 2

Розробкою, створенням і встановленням меморіальних дошок та стендів займаються спонсори або батьки загиблих бійців за власною ініціативою, наголосила Катерина Федорченко.

Більше новин про життя Дніпропетровська і області читайте на Дніпро.depo.ua.