ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські "правосеки" розповіли про власний шлях "гібридної революції"

Члени "Правого сектора" спростовують інформацію, що з'явилася у ЗМІ, про нібито відмову від революційних методів боротьби
Depo.
24 липня 2015 17:04
ФОТО: depo.ua

Про це пише на Фейсбуці голова Дніпропетровської міської організації "Правий сектор" Ігор Куліковскький, передає Дніпро.depo.ua.

"Революція, як шлях побудови нової держави, була визначена стратегією Правого Сектора ще з часів його створення. І ми продовжуємо наголошувати на необхідності революційних докорінних змін у всіх сферах суспільного-політичного та економічного життя країни... Між тим... ми готові разом з тим іти й шляхами еволюційних змін, в даному випадку - шляхом проведення референдумів, віче, плебісцитів, інших засобів прямого народовладдя, але ж це - водночас з революційними процесами. Назвіть це, якщо хочете - ну хоча б "гібридною революцією". Тому що до цього процесу ми включаємо і ведення інформаційної війни, і публічні акції, що не носять характер прямого силового протистояння, але є ультимативними і безкомпромісними, і інше", - зазначає він.

Далі Куліковський пише: «Що ж до тактичних завдань сьогодення - так, саме сьогодні не є прийнятним здійснення озброєного заколоту, воєнного перевороту чи інших подібних дій як одних з методів революційної боротьби... Тому що у нас іде війна на окремій території, і вона може поширитись на всю Україну".

Нагадаємо, що лідер "Правого сектору" оголосив, що партія відмовляється від участі у місцевих виборах.

Більше політичних новин Дніпропетровської області читайте на Дніпро.Депо.