ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як дніпропетровські "правосеки" ввічливо сперечалися з одіозним "путіністом"

Представники "Правого сектору" поставили свої питання "совєтському офіцеру" Віктору Марченко, коли він заявив про наміри балотуватися у мери Дніпропетровська
Depo.
18 вересня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомлялось на прес-конференції, передає Depo.Дніпро.

"Російські війська ви не бачите, а (..) в Європі ви бачите. Ви що ідіот взагалі, чи що?" - не стримався голова Дніпропетровської міської організації Ігор Куліковський.

Надалі представники "Правого сектору" з'ясовували, кого Марченко вважає "каратєлями" і в яку сторону, як офіцер, він буде стріляти, опинившись на лінії зіткнення російської армії та українських патріотів.

Функцію "карателів" Марченко приписав новій поліції: Скоро це буде каральний орган, в першу чергу проти "Правого сектору" і ось цих усіх так би мовити спецбатальйонів".

Оскільки Марченко повідомив, що працює адвокатом, "Правий сектор» також вимагав у нього дати юридичну оцінку його ініціативі з відновлення комуністичних пам'ятників.

Попри жвавий інтерес "правосеків" до Марченка, дискусія не виходила за межі запитань і відповідей, а реакція ПС на заяви "офіцера" була навіть спокійніша, ніж у окремих журналістів.Нагадаємо, в березні 2014 року активісти під проводом Марченка робили спробу повісити російський прапор над Дніпропетровською мерією. 

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.