ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські міліціонери вирушили на службу в зону АТО (ФОТО)

Перед виїздом всі правоохоронці пройшли спеціальне навчання та тренування
Depo.
18 травня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські міліціонери вирушили на службу в зону АТО (ФОТО)
Дніпропетровські міліціонери вирушили на службу в зону АТО (ФОТО)

До складу зведеного загону увійшли співробітники міліції з різних районів Дніпропетровщини - Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Нікополя, Павлограда та інших міст та селищ регіону. Про це повідомляє Дніпро.depo.ua з посиланням на прес-службу обласної міліції.

Вирушаючи на Схід країни правоохоронці почуваються впевнено та захищено, адже в складних умовах несення служби вони забезпечені всім необхідним - одягом, спецзасобами, засобами особистого захисту та гігієни.

Перед виїздом всі правоохоронці пройшли спеціальне навчання та тренування. Особливу увагу було приділено психологічній готовності бійців нести службу на території, наближеній до зони АТО.

У відрядженні працівники міліції охоронятимуть громадський порядок, нестимуть службу на блокпостах, патрулюватимуть вулиці звільнених населених пунктів у Донецькій та Луганській областях та виконуватимуть інші завдання, поставлені керівництвом МВС.

Перед відправкою у небезпечне відрядження міліціонерів благословив настоятель храму Георгія Переможця, протоієрей Ігор Осадовський. Він прочитав молитву, побажав повернутися додому у доброму здоров'ї.

Дніпропетровські міліціонери вирушили на службу в зону АТО (ФОТО) - фото 1