ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські комунальники скаржаться на часті крадіжки квітів з клумб

Лише на цьому тижні невідомі викопали квіти на площі Петровського та біля театру Опери та балету
Depo.
14 травня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські комунальники скаржаться на часті крадіжки квітів з клумб
Дніпропетровські комунальники скаржаться на часті крадіжки квітів з клумб

Працівники "Міськзеленбуду" висаджують квіти, натомість невідомі крадуть їх. Про це повідомляє Дніпро.depo.ua, посилаючись на директора комунального підприємства Михайла Крутікова.

Сьогодні у сквері Леніна висадили 1,5 тисячі квітів.

"Зранку працівники висадили кани та сальвії, бо вони найбільш стійкі до міського агресивного середовища і цвітуть аж до осені, - сказав Михайло Крутіков. - Щойно відцвітуть тюльпани, висадимо на їх місце інші рослини. Зараз на черзі квітники біля міської ради, площі Героїв Майдану та проспекті Гагаріна."

Він зазначив, що на сьогодні по місту вже висаджено близько 72 тисяч квітів, вони тепер прикрашають Набережну Леніна, Набережну Заводську, площу Слави, інші сквери та меморіали міста.

Проте останнім часом комунальники дуже часто стикаються з проблемою крадіжок з клумб. Лише на цьому тижні невідомі викопали квіти на площі Петровського та біля театру Опери та балету.

Цього року у Дніпропетровську планується висадити понад 150 тисяч квітів, наступного разу квіти будуть висаджувати у серпні-вересні. Це будуть більш пізні сорти - хризантеми та тюльпани.