ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські газовики створили постачальника-"прокладку" і величезні черги на звірку

У Дніпропетровську постачати газ в оселі буде дочірня фірма компанії "Дніпропетровськгаз", яка перебуває у стані банкрутства
Depo.
7 липня 2015 12:41
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські газовики створили постачальника-"прокладку" і величезні черги на звірку
Дніпропетровські газовики створили постачальника-"прокладку" і величезні черги на звірку

З 1 липня газ у будинки мешканців Дніпропетровська постачає   ТОВ "Дніпропетровськгаз збут", якє є дочірнюю фірмою колишнього постачальника газу "Дніпропетровськгаз", - повідомляє Дніпро.depo.ua.

Як повідомила директор новостворенної комерційної структури Тетяна Соболь, створення "Дніпропетровсьгаз збуту" було зумволено тим, що згідно з діючим законодавством одне підприємство не може здійснювати одночасно і транспортування газу і постачання його споживачам.

При цьому вона не змогла пояснити, яким чином "Дніпропетровськгаз", який перебуває у стані банкрутства, створило дочірню фірму. 

За її словами, усі споживачі мають переоформити договори, які є в них в наявності, але додала, що граничного терміну для цього не існує. 

"Якщо у споживача навіть немає договору з "Дніпропетровськгаз збутом", ніхто не буде його відключати від газопостачання", - додала вона.

Крім того, Тетяна Соболь не зуміла дати відповідь на питання, чому у мешканців Дніпропетровська взялися величезні борги за газ, які утворилися протягом останнього місяця і взялися незвідки. А звірку мешканці міста не можуть зробити, тому що люди займають чергу з вдох годин ночі. Тетяна Соболь списала цю обставину на штучний ажіотаж, і закликала городян не бігти прямо зараз для переоформлення договорів.

Більше новин Дніпропетровщини на комунальну тему читайте на Дніпро.depo.ua.