Дніпропетровське "Відродження" представило свою команду

Дніпропетровська обласна організація "Відродження" представила громадськості лідерів партійних організацій та заявила про створення "Молодого Відродження"
Depo.
26 серпня 2015 17:49
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровське "Відродження" представило свою команду
Дніпропетровське "Відродження" представило свою команду

Про це стало відомо 26 серпня у час проведення форуму партії, на якому були присутні більше 500 членів партії з усіх міст і районів Дніпропетровської області, передає Depo.Дніпро.

"Наша сьогоднішня зустріч - результат внутріпартійного праймеріз, який проходив у всіх регіонах Дніпропетровщини", - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії "Відродження" Володимир Куцін.

Дніпропетровське "Відродження" Дніпропетровщини представило свою команду - фото 1

"У кожному районі, в кожному місті люди вибирали найдостойніших делегатів, які представлятимуть інтереси виборців на всіх рівнях", - підкреслив він.

На форумі офіційно були представлені делегати "Відродження" від Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Новомосковська, Нікополя, Орджонікідзе, Петриківського району та інших територій.

Дніпропетровське "Відродження" Дніпропетровщини представило свою команду - фото 2

"З такою сильною командою ми обов'язково переможемо", - підсумував Куцин.

Дніпропетровське "Відродження" Дніпропетровщини представило свою команду - фото 3

Також був представлений лідер громадської організації "Молоде Відродження" Кирило Захаров.

Нагадаємо, партія "Відродження" є партією конструктивної опозиції соціальної спрямованості. Її пріоритети - якісна медична допомога, соціальний захист населення, відродження промисловості і аграрного сектора, економічне відродження регіону і країни. Партія робить ставку на залучення професіоналів високого рівня у сфері виробництва, економіки, політики, державного управління.

Більше політичних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.