ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровське "Відродження" представило свою команду

Дніпропетровська обласна організація "Відродження" представила громадськості лідерів партійних організацій та заявила про створення "Молодого Відродження"
Depo.
26 серпня 2015 17:49
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровське "Відродження" представило свою команду
Дніпропетровське "Відродження" представило свою команду

Про це стало відомо 26 серпня у час проведення форуму партії, на якому були присутні більше 500 членів партії з усіх міст і районів Дніпропетровської області, передає Depo.Дніпро.

"Наша сьогоднішня зустріч - результат внутріпартійного праймеріз, який проходив у всіх регіонах Дніпропетровщини", - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії "Відродження" Володимир Куцін.

Дніпропетровське "Відродження" Дніпропетровщини представило свою команду - фото 1

"У кожному районі, в кожному місті люди вибирали найдостойніших делегатів, які представлятимуть інтереси виборців на всіх рівнях", - підкреслив він.

На форумі офіційно були представлені делегати "Відродження" від Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Новомосковська, Нікополя, Орджонікідзе, Петриківського району та інших територій.

Дніпропетровське "Відродження" Дніпропетровщини представило свою команду - фото 2

"З такою сильною командою ми обов'язково переможемо", - підсумував Куцин.

Дніпропетровське "Відродження" Дніпропетровщини представило свою команду - фото 3

Також був представлений лідер громадської організації "Молоде Відродження" Кирило Захаров.

Нагадаємо, партія "Відродження" є партією конструктивної опозиції соціальної спрямованості. Її пріоритети - якісна медична допомога, соціальний захист населення, відродження промисловості і аграрного сектора, економічне відродження регіону і країни. Партія робить ставку на залучення професіоналів високого рівня у сфері виробництва, економіки, політики, державного управління.

Більше політичних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.